הסיפור שלנו

מקום למטפלים הוא עסק משפחתי, קטן וביתי, שנוצר מתוך מחשבה רבה על צרכי המטפלים והמטופלים שלהם. תכננו, בנינו ועיצבנו את מתחם הקליניקות על מנת ליצור חממה טיפולית, ביתית, נעימה ואינטימית.
אנחנו מאמינים שרק בסביבה שבה הן המטפל והן המטופל מרגישים בנוח, יכול להתקיים טיפול משמעותי.
מיקמנו את מתחם הקליניקות שלנו ליד כיכר דיזינגוף בתל אביב, במקום שקט ואל מול גינה נעימה. יצרנו שתי כניסות נפרדות, אחת נגישה לנכים, המובילות לשני חדרי המתנה נפרדים. בסופו של דבר, פרטיות ואווירה טיפולית מתחילים עוד לפני התחלת הטיפול.

במרחב הטיפולי של מקום למטפלים, ישנן שלוש קליניקות בלבד. כל אחת מהן מרווחת, מרוהטת ומבודדת אקוסטית. לכל אחד מחדרי הטיפול אופי ועיצוב משלו, המאפשרים להתאים את מגוון סוגי הטיפול שלכם לחדר שאליו אתם הכי מתחברים: תוכלו לטפל בכל החדרים בטיפולי אחד-על-אחד, בטיפולים זוגיים ובטיפולים משפחתיים, וישנה אפשרות גם לטיפול פסיכואנליזה ולטיפול בילדים.

המקום מעוצב ומאובזר כולו, ויש בו מטבחון מלא, אינטרנט חופשי ומקומות אחסון רבים. כל זאת, בכדי שתגיעו לטפל במרחב טיפולי נעים וביתי עבורכם ועבור המטופלים שלכם.

חדרי ההמתנה

רוני, מנהלת מקום למטפלים, הנה בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה וסטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית.
רוני: “הכי חשוב לי שהמטפלים שלנו ירגישו בבית ויוכלו לטפל בצורה הנוחה והנעימה ביותר. המקום שלנו מכיל אפשרות להצטרף לקהילה של מטפלים ולהיות חלק מבית מקצועי של ממש. אני נמצאת פה בשבילכם ואשמח תמיד לשמוע מכם.